Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 16.06.2022

Соняшник здешевшав практично на всіх напрямках — аналітики

Насіння соняшнику здешевшало практично на всіх напрямках. В основному були перенасичені пропозиціями Румунія та Болгарія.

Про це пише SPIKE BROKERS у своєму каналі в Telegram.

«Деякі заводи вже завершують приймання до кінця червня та будуть переходити на ріпак, на фоні чого пропозиція ще більше буде насичувати ринок та тиснути на ціну‎», — йдеться у повідомленні. ‎

Зазначається, що наразі DAP (Delivered at Place) кордон залишається пріоритетним експортним напрямком. Так, насіння соняшнику торгувалося:

  • DAP/CIF Болгарія (червень-липень) — $660-680;
  • DAP Румунія (червень-липень) — $635-645;
  • DAP Угорщина (червень-липень) — $650;

Високоолеїновий соняшник:

  • DAP Угорщина (червень-липень) — $750;
  • DAP Болгарія (червень-липень) — $710.

‎Аналітики додають, що логістичні проблеми залишаються вагомим фактором затримок у поставках товару; черги на кордонах до 40-60 днів в середньому.

«‎Найшвидшим способом поставки товару залишаються автомобілі — насипом в самоскидах або біг-беги в тентових авто», — зауважили спеціалісти. ‎

 

latifundist.com