Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 19.06.2020

Соцекономрозвиток окремих територій: Комісія з розподілу субвенції схвалила близько 900 проектів

17 червня у Мінрегіоні під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова відбулось засідання Комісії для розгляду пропозицій та підготовки рекомендацій щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами та за об’єктами (заходами). До складу Комісії входять народні депутати України, представники Всеукраїнської асоціації громад та Мінрегіону.

«Задля забезпечення ефективного використання субвенції, Мінрегіоном було запропоновано обласним та Київській міській державним адміністраціям спільно з народними депутатами опрацювати пропозиції щодо проєктів та здійснення заходів в межах доведених обсягів фінансування. Згідно з Порядком та умовами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України, 80% субвенції розподіляється між регіонами відповідно до чисельності населення. Пропозиції щодо розподілу подаються народними депутатами України, обласними та Київською міською держадміністраціями. Комісією було враховано ті пропозиції, які відповідають Порядку та умовам. Решта пропозицій, після доопрацювання, буде включена до проекту розпорядження Уряду у визначеному законодавством порядку», – повідомив Олексій Чернишов.

Загалом Комісія розглянула пропозиції щодо 1089 проектів на суму 1,4 млрд гривень. За результатами розгляду, було схвалено близько 900 проектів на понад 1,2 млрд гривень.

Як зазначив Міністр, Державним бюджетом на 2020 рік Мінрегіону передбачено субвенцію в обсязі 1,7 млрд гривень.

Джерело: Урядовий портал.