Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 12.05.2021

США можуть припинити розслідування стосовно імпорту вуглецевої сталі з Росії та України

На початку березня Міністерство торгівлі США заявило, що припинення призупинених розслідувань може привести до поновлення демпінгу з середньою маржею до 185% для Росії і до 237,91% для України.

Влада США може припинити раніше припинене розслідування імпорту товстолистової вуглецевої сталі з Росії та України. Про це йдеться в розміщеному у вівторок Федеральною комісією з міжнародної торгівлі США заяви в так званому федеральному реєстрі – збірці офіційних документів американського уряду.

«Комісія цим інформує про графік прискорених перевірок відповідно до Закону про тарифи 1930 року, щоб визначити, чи призведе скасування антидемпінгового постанови по товстому листі з вуглецевої сталі з Китаю, і припинення призупинених розслідувань щодо товстолистового прокату з вуглецевої сталі з Росії і України, до продовження або повторення матеріального збитку в найближчому майбутньому », – йдеться в документі.

В документі також підкреслюється, що комісія закликала всі зацікавлені сторони висловити свою думку з даного питання до 20 травня.

На початку березня Міністерство торгівлі США заявило, що припинення припиненого розслідування може призвести до поновлення демпінгу з середньою маржею до 185% для Росії і до 237,91% для України.

3 листопада 2020 року Міністерство торгівлі США оголосило про запуск процедури перегляду статусу припинених антидемпінгових розслідувань щодо імпорту вуглецевої сталі з Росії та України.

metallurgprom.org