Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 12.05.2021

США можуть припинити розслідування стосовно імпорту вуглецевої сталі з Росії та України

На початку березня Міністерство торгівлі США заявило, що припинення призупинених розслідувань може привести до поновлення демпінгу з середньою маржею до 185% для Росії і до 237,91% для України.

Влада США може припинити раніше припинене розслідування імпорту товстолистової вуглецевої сталі з Росії та України. Про це йдеться в розміщеному у вівторок Федеральною комісією з міжнародної торгівлі США заяви в так званому федеральному реєстрі – збірці офіційних документів американського уряду.

«Комісія цим інформує про графік прискорених перевірок відповідно до Закону про тарифи 1930 року, щоб визначити, чи призведе скасування антидемпінгового постанови по товстому листі з вуглецевої сталі з Китаю, і припинення призупинених розслідувань щодо товстолистового прокату з вуглецевої сталі з Росії і України, до продовження або повторення матеріального збитку в найближчому майбутньому », – йдеться в документі.

В документі також підкреслюється, що комісія закликала всі зацікавлені сторони висловити свою думку з даного питання до 20 травня.

На початку березня Міністерство торгівлі США заявило, що припинення припиненого розслідування може призвести до поновлення демпінгу з середньою маржею до 185% для Росії і до 237,91% для України.

3 листопада 2020 року Міністерство торгівлі США оголосило про запуск процедури перегляду статусу припинених антидемпінгових розслідувань щодо імпорту вуглецевої сталі з Росії та України.

metallurgprom.org