Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 01.04.2022

США протягом півроку виділятимуть зі стратегічного резерву по 1 млн барелів нафти на добу

Президент США Джо Байден прийняв рішення спрямовувати на ринок зі стратегічного резерву країни в середньому по 1 млн барелів нафти на добу протягом найближчих шести місяців, повідомляє Білий дім.

“За підсумками проведених консультацій із союзниками та партнерами президент оголосить про наймасштабніше в історії надання нафти зі стратегічного запасу. Він спрямовуватиме на ринок у середньому по 1 млн барелів на день протягом найближчих шести місяців”, – ідеться у заяві американської адміністрації.

“Президент Байден координуватиме цю ініціативу з союзниками та партнерами в усьому світі. Очікується, що інші країни приєднаються до цієї ініціативи, й тоді спільними зусиллями вдасться вивільняти набагато більше ніж 1 млн барелів на добу”, – зазначає Білий дім.

В адміністрації США зазначили, що доходи від продажу цього палива підуть на те, щоб “поповнити стратегічний нафтовий запас у наступні роки”.

Раніше Штати вивільняли частину запасів у рамках обміну, який передбачає, що компанія (зазвичай нафтопереробне підприємство) бере в борг нафту зі стратегічного запасу на короткий період через невідкладні обставини, а потім повертає разом із премією у вигляді додаткового обсягу, який залежить від тривалості терміну володіння паливом.

Повідомляючи на початку березня 2022 року про останнє рішення щодо вивільнення запасів на 63 млн барелів, МЕА пояснило, що держави-учасниці мають резервні запаси обсягом 1,5 млрд барелів.

 

ua.interfax.com.ua