Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 20.07.2022

США створили нову ініціативу допомоги українським фермерам

Адміністрація США оголосила про створення нової ініціативи, спрямованої на підтримку українського сільськогосподарського сектору, а також посилення можливостей для зберігання й експорту продовольства з України.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), оприлюдненому в вівторок, передає Укрінформ.

«Сполучені Штати через USAID заснували Ініціативу стійкості сільського господарства (AGRI-Ukraine) в Україні вартістю $100 мільйонів, щоби підтримати український експорт сільськогосподарської продукції та допомогти пом’якшити глобальну продовольчу кризу, яка загострилася внаслідок жорстокої війни путіна проти України», – зазначається в повідомленні.

При цьому, USAID працюватиме з іншими донорами й приватним сектором, щоби залучити додаткові $150 мільйонів на цю програму із загальною цільовою метою зібрати $250 мільйонів.

Як повідомлялося, від моменту повномасштабного вторгнення рф в Україну 24 лютого USAID тісно співпрацює з гуманітарними партнерами в регіоні, щоби надати українцям життєво необхідну гуманітарну допомогу.

Крім того, американське агентство сприяє захисту від кібератак та загроз енергетичному сектору України, протидії дезінформації, підтримці малого бізнесу, сільськогосподарського сектору, а також інших сфер української економіки й системи управління.

 

www.ukrinform.ua