Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 09.05.2022

Стало відомо, коли виробники грибів відновлять виробництво

В Україні на ринку грибів фіксується дефіцит. Про це повідомляє UMDIS.

Як зазначається, надходження більших партій очікується після 10-го травня, дехто з виробників планує відновлювати виробничі потужності з червня місяця.

«Гриба на ринку мало, урожайності низькі, продажі невисокі, але при цьому середня ціна з господарства на гриби по Україні 80-82 грн/кг. Грибний ринок України продовжує працювати: деякі виробники з початку війни не припиняли свою роботу, дехто декілька тижнів не працював, на даний час відновили загрузки, але не на повну потужність. Гриба мало по всій Україні, той що є хорошої якості продається дуже добре, на різносорт попит низький», — йдеться у повідомленні.

З господарства хороші печериці продають за ціною 80-82 грн/кг, трохи гіршої якості — по 75 грн/кг, розкритий гриб — по 45-55 грн/кг.

«Гуртові покупці телефонують з різних областей, шукають гриби та готові забрати печериці у виробників по 83-85 грн/кг із доставкою. Також виробникам грибів складно знайти транспорт для доставки сировини, також подорожчала вартість доставки», — повідомили експерти.

 

kurkul.com