Опубліковано 27.09.2017

Степан Кубів призначений представником уряду в наглядовій раді Ради бізнес-омбудсмена

27 вересня 2017 року Кабінет Міністрів України призначив першого віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва представником уряду в наглядовій раді Ради бізнес-омбудсмена.

Серед ключових завдань Ради бізнес-омбудсмена – підготовка пропозицій органам влади щодо державної політики у сфері підприємницької діяльності, надання їм рекомендацій щодо вдосконалення роботи таких державних органів та органів місцевого самоврядування у напрямку покращення умов для здійснення підприємницької діяльності.

“Діяльність Ради бізнес-омбудсмена має сприяти ефективному діалогу між бізнесом і владою. Ми продовжуємо ключові реформи для покращення бізнес-клімату і нам важливо чути потреби та проблеми бізнесу, щоб мати змогу ефективно проводити подальші реформи та приймати необхідні рішення. Тому належна робота наглядової ради Ради бізнес-омбудсмена надзвичайно важлива”, – прокоментував рішення уряду Степан Кубів.

Довідково

Раду бізнес-омбудсмена було започатковано в грудні 2014 року. Вона представляє та захищає інтереси бізнесу в державних органах і покликана забезпечити прозоре ведення бізнесу в Україні.

Рада фінансується через мультидонорський рахунок ЄБРР.

Прес-служба ДП “Держзовнішінформ”

 

Поставити запитання