Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 22.12.2022

Страховики зберегли умови роботи зернового коридору у 2023 році

У 2023 році діятиме програма страхування, що забезпечує покриття вантажів через український експортний коридор зерна, працюватиме без підвищення ставок. Про це повідомив Ascot, андеррайтер Lloyd’s of London, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Повідомляється, що частиною механізму, який очолює Ascot та організовує брокер Marsh, є 21 страхова компанія.

Згідно із повідомленням, судна, що входять до трьох українських портів, які є частиною угоди, яку підтримує ООН, зазвичай вимагають, щоб їхні банки мали різні страхові поліси, у тому числі страхування корпусу та вантажу, яке оновлюється кожні сім днів.

Очікується, що ставки військового та іншого страхування наступного року різко зростуть у всіх напрямках через війну, стихійні лиха та високу інфляцію.

Голова вантажного відділу Ascot Кріс Макгілл повідомив, що  агентству Reuters, що підприємство AsOne у Чорному морі продовжуватиме свою роботу без будь-яких запланованих підвищень рейтингу.

Додається, що авіаційні та морські військові страховики стурбовані тим, що перестраховики, які страхують страховиків, виключать увесь регіон України, Росії та Білорусії, коли 1 січня договори перестрахування будуть продовжені.

При цьому Макгілл сказав, що продукт був створений таким чином, що страховики, які беруть участь у програмі, поділяють ризик без необхідності перестрахування.

 

agropolit.com