Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 15.12.2020

Студенти Могилянки виконуватимуть замовлення для IT-компаній в рамках навчання у виші

Європейська асоціація програмної інженерії підписала угоду з Києво-Могилянською академією, за якою студенти-програмісти розроблятимуть рішення для IT-компанії під час навчання у виші.

Про це пише ШоТам із посиланням на AIN.UA.

Відзначається, що НаУКМА працюватиме з IT-компаніями за двома напрямками: наукові дослідження (Big Data, ML) і розробка програмного забезпечення (додатки, веб-сайти). Гроші за замовлення компанія виплачуватиме вишу. Студенти ж, крім досвіду, також отримають оплату, але на рівні інтернів компанії.

“Проект для Фінтех-компанією S-PRO розроблятимуть студенти 2-5 курсів під контролем викладачів і тімліда з боку замовника. Академія гарантує якість і вчасно виконані замовлення”, – повідомили в EASE.

У EASE кажуть, якщо перший досвід такого співробітництва вийде позитивним, то і в майбутньому студентам пропонуватимуть нові проекти.

Нагадаємо, попит на IT-фахівців в Україні зріс на 50%.

Як ми писали раніше, велика українська IT-компанія розроблятиме мобільні ігри.