Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 04.11.2021

Створення профільних інституцій допоможе знизити рівень тіньової економіки – Свириденко

Для боротьби із тіньовою економікою в країні насамперед слід створити інституції, які посилять економічну політику держави.

Про це під час виступу з трибуни парламенту 4 листопада сказала кандидатка на посаду віцепрем’єр-міністра, міністра економіки, заступник керівника Офісу Президента Юлія Свериденко, передає кореспондент Укрінформу.

Бізнес працює в тіні. 25-35% ВВП це наші тіньові кошти. Які рішення можуть вплинути на цю ситуацію? Перше – це запуск інституцій, які посилять економічну політику держави. Друге – це перегляд власне самого підходу до здійснення державних інвестицій. Щодо запуску інституцій, мова йде перш за все про Експортно-кредитне агентство, Фонд прямих іноземних інвестицій, Державне лізингове агентство, тощо. Усі ці інституції успішно працюють в США та Європі. Більшість із них створені й у нас, але вони не показують значущих результатів”, – сказала Свириденко.

Вона зазначила, що в країні слід сформувати сталі інституції, які будуть здатні підтримати бізнес під час пандемії та створити сприятливі умови для бізнесу.

Як повідомляв Укрінформ, рівень тіньової економіки в Україні у 2020 році становив 30% від обсягу офіційного ВВП порівняно з 27% ВВП у 2019 році.

 

www.ukrinform.ua