Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 21.07.2021

Створення прозорого ринку біопалива збільшить надходження до бюджету

Законопроєкт про створення єдиної системи електронної торгівлі твердим біопаливом врегулює ситуацію на ринку та збільшить надходження до бюджету.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це під час відкриття проєкту «Оцифрування сектору централізованого опалення України» розповіла заступник міністра енергетики Юлія Підкоморна.

«Для розвитку біржової торгівлі твердим біопаливом Міністерством енергетики та Державним агентство з енергоефективності та енергозбереження розроблено законопроєкт, який, ми сподіваємося, найближчим часом буде розглянутий урядом. Його мета, зокрема, створення системи електронної торгівлі твердим біопаливом», – сказала Підкоморна.

За її словами, створення законодавчого підґрунтя для запровадження в Україні системи електронної торгівлі дозволить збільшити обсяги виробництва та торгівлі твердим біопаливом, а також встановити на нього прозорі ринкові ціни. Також законопроєкт передбачає введення адміністративної відповідальності за порушення вимог щодо здійснення торгівлі твердим біопаливом та затвердження вимог до якості палива.

«Ми вважаємо, що прийняття законопроєкту сприятиме створенню в Україні прозорого та конкурентного ринку біопалива, зниженню цін та підвищенню його якості, забезпеченню генеруючих потужностей місцевою сировиною. А також, що дуже важливо, збільшенню надходжень до бюджету і залученню іноземних інвестицій», – додала замісник міністра енергетики.

ukrinform.ua