Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 05.08.2021

Суд повернув державі Запорізький титано-магнієвий комбінат

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура в Telegram.

«Відповідне рішення ухвалив Господарський суд Запорізької області. Він задовольнив позов Спеціалізованої антикорупційної прокуратури до компанії “Толексіс Трейдінг Лімітед” і ТОВ “Запорізький титано-магнієвий комбінат”. Йшлось про розірвання договору про заснування цього товариства та повернення державі комбінату», – йдеться у повідомленні.

У САП зазначили, що аналогічне рішення суд вже виносив у липні 2018 року. Законність того рішення підтвердила і апеляція.

Проте Верховний суд скерував справу на новий розгляд, задовольнивши таким чином скаргу компанії Фірташа.

Наразі суд першої інстанції повністю задовольнив позов САП та повернув ЗТМК у власність держави.

Як повідомляв Укрінформ, ТОВ «ЗТМК» утворено на базі ДП «Запорізький ТМК» – єдиного в Україні і Європі виробника губчастого титану. Потужність виробництва, згідно з проєктом будівництва підприємства, становить 20 тис. тонн титанової губки на рік.

ТОВ “ЗТМК” на 51% належить Фонду державного майна України та на 49% – компанії “Толексіс трейдінг лімітед”, де бенефіціаром вказується Дмитро Фірташ. Управління корпоративними правами держави здійснює Фонд держмайна.

У грудні 2018 року Запорізький титано-магнієвий комбінат, який належав олігарху Дмитру Фірташу, через суд повернули державі.

У березні 2019 року Касаційний господарський суд у складі Верховного суду повернув на новий розгляд справу про повернення заводу у власність держави.

 

www.ukrinform.ua