ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 04.01.2022

Світова економіка у 2022 році може зрости до $100 трлн

Найважливішою проблемою для світової економіки у 2020-ті роки стане інфляція

2022 року обсяг світової економіки вперше перевищить $100 трлн. При цьому Китаю знадобиться трохи більше часу, ніж передбачалося раніше, щоб обігнати Сполучені Штати та стати економікою №1, пише Reuters із посиланням на звіт британської консалтингової компанії Cebr.

За прогнозами Cebr, Китай стане провідною економікою світу в доларовому виразі у 2030 році, на два роки пізніше, ніж прогнозувалося у звіті Світової економічної ліги (World Economic League).

Схоже, що Індія обжене Францію вже наступного року, а Велику Британію – 2023 року, повернувши собі місце шостої за величиною економіки у світі.

«Важливим питанням на 2020-ті роки є те, як світова економіка впорається з інфляцією, що сягнула у США 6,8%», – зазначив заступник голови правління Cebr Дуглас МакВільямс.

Він висловив сподівання, що відносно невелике коригування курсу дасть змогу взяти дестабілізуючі фактори під контроль.

«Якщо ні, то світові потрібно буде підготуватися до рецесії у 2023 чи 2024 році», – вважає МакВільямс.

За даними звіту, Німеччина на шляху до того, щоб обігнати Японію за обсягами економічного виробництва у 2033 році. Росія може увійти до десятки найбільших економік до 2036 року, а Індонезія планує посісти дев’яте місце у 2034 році.

 

gmk.center