Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 06.06.2022

Світове виробництво цукру зросте — USDA

У 2022/2023 МР світове виробництво цукру збільшиться на 1,7 млн тонн — до 182,9 млн тонн. Про це свідчать дані експертів USDA.

Як очікується, збільшення виробництва в Бразилії, Китаї та росії більше ніж компенсує скорочення виробництва в Індії та Україні.

Так, у 2022/2023 МР вітчизняне виробництво цукру становитиме 1,1 млн метричних тонн (ММТ), що на 23% менше у порівнянні з попередньою оцінкою.

Експерти прогнозують, що світове споживання зросте до нового рекордного рівня через розширення ринків, включаючи Китай, Індію, Індонезію та росію.

Водночас очікується, що знизиться світовий експорт цукру, оскільки падіння в Індії більше ніж компенсує зростання експорту з Бразилії та Таїланду.

Згідно з даними також зменшаться запаси цукру, оскільки зростання світового споживання перевищить зростання виробництва. Прогнозується, що Китай буде менше імпортувати на користь скорочення запасів для свого споживання. Очікується, що Таїланд скоротить запаси через високий світовий попит.

 

kurkul.com