Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 04.02.2016

Світові ціни на коксівне вугілля знизилися на 5 дол. США/т

Котирування на високоякісне коксівне вугілля hard на світовому спот-ринку в середині січня знизилися на 5 дол. США/т, до 70-75 дол. США/т, FOB порти Австралії та Північної Америки, чому сприяла перенасиченість пропозиції при відносно помірному попиті. Металургійні підприємства Китаю (ключовий споживчий ринок) заявляли про наявність достатніх складських запасів та відсутність бажання укладати нові контракти на тлі очікування подальшого зниження цін. Вони нарікали на традиційно низькі обсяги продажу своєї продукції в зимовий період, адже ускладнюється виробнича і логістична діяльність.

У передсвятковий період з нагоди Місячного Нового Року (6 лютого) споживачі не бажали здійснювати нові імпортні закупівлі, відклавши це на потім. На ринку металургійного вугілля продовжують превалювати ведмежі настрої, і покупці хочуть вагоміших знижок, щоб компенсувати можливі майбутні втрати. Поки що циклони біля берегів Австралії майже не впливають на вугільні відвантаження і відповідно на цінову кон'юнктуру ринку, так що у постачальників залишається надія лише на те, що закупівлі значно виростуть в другій половині місяця.