Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 27.09.2022

Світові продажі електромобілів цьогоріч можуть сягнути нового максимуму – MЕА

Світові продажі електромобілів зросли удвічі у 2021 році, становивши близько 9% автомобільного ринку загалом. Цьогоріч очікується, що продажі електрокарів досягнуть нового максимуму – 13% від загального обсягу продажів легкових автомобілів.

Про це йдеться у вересневій доповіді Міжнародного енергетичного агентства (IEA Tracking Clean Energy Progress).

Раніше в агентстві заявляли, що продажі електромобілів у 2021 році досягли 6,6 млн.

А у першому кварталі 2022 року показник становив 2 млн, зрісши на 75% порівняно з першими трьома місяцями 2021 року.

Тим часом МЕА акцентує увагу на необхідності вжити більш активних заходів в інших секторах, щоб досягти цілей за нульовими рівнями викидів до 2050 року.

Так, МЕА відзначило “надихаючі ознаки прогресу в ряді секторів”, але попередило, що потрібні “активніші зусилля”.

За даними МЕА, виробники електромобілів можуть виконати цілі, поставлені на 2030 рік, у рамках плану досягнення нульового рівня викидів до 2050 року. Це саме стосується і сегменту виробництва освітлювальних приладів, де понад 50% ринку зараз використовує технологію LED.

Водночас агентство зазначає, що ситуація з продажем електромобілів “ще не є світовим феноменом”.

“Продажі в країнах, що розвиваються, йдуть повільними темпами у зв’язку зі зростанням вартості купівлі та недоліком інфраструктури для зарядки електромобілів”, – резюмують в агентстві.

 

www.epravda.com.ua