Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 27.04.2022

Світові ціни на брухт за минулий тиждень впали на $60

За тиждень 18-25 квітня ціни на брухт у Туреччині опустилися до $570-575/т

Ціни на брухт марки HMS 1/2 на ринку Туреччини за тиждень 18-25 квітня впали на $60 порівняно з попереднім тижнем – до $570-575/т. Таким чином, котирування брухту знижуються вже четвертий тиждень поспіль після різкого зростання до $655/т. Про це свідчить індикатор цін Kallanish.

Ціни на брухт у Туреччині впали, оскільки переробники різко знизили свої робочі рівні. Заводи продовжують чинити тиск на постачальників з метою подальшого зниження цін для травневих закупівель. Котирування брухту повернулися до рівня початку березня, коли ажіотаж на ринку брухту лише розпочинався.

Крім того, тиск на котирування брухту створює дешева російська заготовка та агресивний вихід Китаю на експортний ринок.

Робочі рівні для заготовки з Росії в Туреччині залишаються значно нижчими за пропозиції з інших країн, що посилює знижувальний ефект на настрій покупців та ціни сировини. Росія активно демпінгує, чим змушує знижувати ціни на внутрішньому ринку країн MENA, а також в Азії та Туреччині.

Ціни на готову продукцію знижуються під впливом локдауну в Китаї. Крім того, настрої ринку підриває раніше оприлюднена статистика ВВП Китаю за перший квартал з результатами, нижчими від очікуваних.

Цього тижня постачальникам довелося опустити робочі рівні після замовлення заводом в Ізмірі американського брухту за ціною близько $590/т з відвантаженням на середину травня. Крім того, стало відомо про наміри американських переробників зменшити ціни брухту в травні.

Турецькі заводи ще потребують приблизно 10 партій металобрухту з поставкою на травень. При цьому закупівлю сировини на червень розпочинати ще рано.

Виробників сталі лякає таке різке падіння цін брухту, тому що вони досі використовують сировину, замовлену в березні за ціною $645-$650/т, тому спочатку треба продати продукцію з цього брухту за високою ціною.

Як повідомляв GMK Center, за тиждень 11-18 квітня ціни на брухт у Туреччині знизилися на $16 порівняно з попереднім тижнем – до $635/т. Таким чином, котирування брухту знижувалися третій тиждень поспіль.

 

gmk.center