Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 02.11.2021

Світові ціни на брухт знизилися після 4-тижневого зростання

За тиждень 22-29 жовтня котирування сировини в Туреччині опустилися на $5 – до $499-500/т

Ціни на брухт марки HMS 1/2 на ринку Туреччини за підсумками тижня 22-29 жовтня знизилися на $5 порівняно з попереднім тижнем – до $499-500/т. Таким чином, ціни на брухт знизилися вперше за понад місяць.

Як свідчить індикатор цін Kallanish, порівняно з останнім цьогорічним максимумом, зафіксованим у травні, вартість сировини зараз нижча на 2,9%.

Ціни на брухт з Туреччини почали знижуватися через скорочення попиту з боку покупців. Споживачі притримують закупівлі, щоб домогтися зниження цін і більш вигідних пропозицій.

Минулого тижня активність на турецькому ринку брухту була низькою на фоні національного свята. Крім цього, волатильність ліри стримує внутрішній попит на арматуру й заготовку.

Більшість брухтозаготівельників уже продали свої запаси, але частина сировини ще залишається. Якщо комбінати притримають попит, то ціни знижуватимуться. Деякі учасники ринку очікують, що котирування сировини найближчим часом можуть опуститися на $20-40/т.

«Якийсь спад активності очікувався після дуже бурхливих закупівель жовтня. Тому цінове коригування на цьому етапі є нормальним. Раніше гравці висловлювали сумніви в тому, що подальше зростання закупівель брухту та цін на нього триватиме. Все-таки ціни на готову продукцію стримують ринок брухту», – зазначає Андрій Тарасенко, головний аналітик GMK Center.

Нагадаємо, минулого тижня ціни на брухт у Туреччині зросли на 2% порівняно з попереднім тижнем – до $505-505/т. Отже, ціни на брухт зростали чотири тижні поспіль. За цей час вартість сировини зросла на 13,5% – з $445/т до $505/т. Зростанню цін посприяло велике замовлення в Південну Америку, а також активність споживачів.

 

gmk.center