Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 02.11.2021

Світові ціни на брухт знизилися після 4-тижневого зростання

За тиждень 22-29 жовтня котирування сировини в Туреччині опустилися на $5 – до $499-500/т

Ціни на брухт марки HMS 1/2 на ринку Туреччини за підсумками тижня 22-29 жовтня знизилися на $5 порівняно з попереднім тижнем – до $499-500/т. Таким чином, ціни на брухт знизилися вперше за понад місяць.

Як свідчить індикатор цін Kallanish, порівняно з останнім цьогорічним максимумом, зафіксованим у травні, вартість сировини зараз нижча на 2,9%.

Ціни на брухт з Туреччини почали знижуватися через скорочення попиту з боку покупців. Споживачі притримують закупівлі, щоб домогтися зниження цін і більш вигідних пропозицій.

Минулого тижня активність на турецькому ринку брухту була низькою на фоні національного свята. Крім цього, волатильність ліри стримує внутрішній попит на арматуру й заготовку.

Більшість брухтозаготівельників уже продали свої запаси, але частина сировини ще залишається. Якщо комбінати притримають попит, то ціни знижуватимуться. Деякі учасники ринку очікують, що котирування сировини найближчим часом можуть опуститися на $20-40/т.

«Якийсь спад активності очікувався після дуже бурхливих закупівель жовтня. Тому цінове коригування на цьому етапі є нормальним. Раніше гравці висловлювали сумніви в тому, що подальше зростання закупівель брухту та цін на нього триватиме. Все-таки ціни на готову продукцію стримують ринок брухту», – зазначає Андрій Тарасенко, головний аналітик GMK Center.

Нагадаємо, минулого тижня ціни на брухт у Туреччині зросли на 2% порівняно з попереднім тижнем – до $505-505/т. Отже, ціни на брухт зростали чотири тижні поспіль. За цей час вартість сировини зросла на 13,5% – з $445/т до $505/т. Зростанню цін посприяло велике замовлення в Південну Америку, а також активність споживачів.

 

gmk.center