Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 18.08.2022

Світові ціни на брухт зросли до $397/т

Ціни на брухт стабілізувалися, а учасники ринку прогнозують як зниження, так і підвищення

Ціни на брухт марки HMS 1/2 на ринку Туреччини за тиждень 8-15 серпня зросли на $7/т у порівнянні з попереднім тижнем – до $395-397/т. Таким чином, ціни на брухт зростають другий тиждень поспіль після тритижневого падіння.

Як свідчить індикатор цін Kallanish, ціни на брухт зупинилися на рівні $395-397/т 12 серпня й на 16 серпня не змінилися.

Ринок брухту Туреччини стабілізувався наприкінці минулого тижня після укладених угод.

Учасники ринку повідомляють, що 11 серпня була укладена угода з екпортером з Бенілюксу за ціною $393/т.

При цьому прогнози щодо цін на брухт серед учасників ринку відрізняються. Так, деякі вважають, що ціни на брухт підуть вниз, оскільки цього тижня не було замовленнь і меткомбінати відкладають закупки брухту, зосередившись на продажу сталі.

Натомість інші кажуть, що ціні на брухт зростатимуть через проблеми з поставками та логістику. Крім того, сприяти підвищенню цін може збільшення завантаження потужностей європейських заводів після періоду «літнього простою».

Своєю чергою деякі експортери брухту підважують цю тезу, зазначаючи, що ціни навряд чи зростатимуть далі, оскільки спад є ймовірнішим через слабкі продажі готової сталі.

Ціни на брухт  на ринку Туреччини за тиждень 1-8 серпня зросли на $40/т у порівнянні з попереднім тижнем – до $385-390/т. Це було перше зростання після тритижневого падіння.

 

gmk.center