Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 27.01.2022

Світові ціни на сою досягли семимісячного максимуму

Вчора, 26 січня, ф’ючерси сої в Чикаго досягли семимісячного максимуму завдяки технічним покупкам та зростанню на ринках енергоносіїв та історично високих цін на пальмову олію. Про це пише Kurkul.com, з посиланням на Reuters.

Побоювання з приводу скорочення врожаю в Південній Америці та експорту сої з Бразилії надали додаткову підтримку ф’ючерсам сої. Підтримали вони також і ф’ючерси кукурудзи.

Згідно з даними видання, ціни на сиру нафту в середу досягли найвищого рівня з 2014 р., що підтримало кукурудзу та соєві боби, які є ключовою сировиною для виробництва біопалива.

Проте ф’ючерси пшениці різко впали після великого дводенного зростання, яке підняло ціни до двомісячного максимуму. За підсумками торгового дня березневі котирування м’якої озимої пшениці CBOT в Чикаго знизилися до $292,11/т, ф’ючерси твердої пшениці озимої KCBT в Канзас-Сіті — до $299,73/т, березневі ф’ючерси твердої ярої пшениці M6Х6.

 

kurkul.com