Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 19.02.2018

Світовий банк готовий фінансово підтримувати Україну

Програма підтримки передбачає, зокрема, надання гарантій уряду України у сумі 800 млн USD. Про це заявив віце-президент Світового банку Сиріл Муллер.

Однак, за словами Муллера, щоб ця підтримка відбулася, соціально-економічна політика України в майбутньому повинна відповідати загальним цілям – кошти мають бути спрямовані на посилення економічної стабільності, стимулювати економічний розвиток та покращувати добробут людей. І як тільки будуть зроблені кроки в цих напрямах, Україна зможе розраховувати на допомогу від міжнародних фінансових інституцій.

Наразі Світовий банк обговорює з українським урядом проект програми прямої бюджетної підтримки.

«Ця допомога дозволить частково фінансувати витрати, пов’язані з борговими виплатами України. Програма передбачає надання 800 млн USD гарантій уряду України. Також зараз ми обговорюємо низку проектів в енергетичному секторі, сподіваємося залучити інвестиції в ці проекти», – зазначив Сиріл Муллер.

Джерело: zn.ua