Опубліковано 12.09.2012

Світовий ринок. Яловичина.

За даними на 1 липня поточного року, загальне поголів’я ВРХ та телят в США склало 97,8 млн голів, що на 2,2% менше в порівнянні з аналогічним періодом 2011 року. Канадське поголів’яхудоби та телят досягло показника в 13,52 млн голів, що на 0,07% нижче ніж роком раніше.

Так само, як і в США, ціни на телят такорів для відкорму в Канадізросли до рекордно високих показників. Разом з тим декількаканадських виробників ВРХ виказали зацікавленість в розширенні свого поголів’я, але у більшості дана перспектива викликає досить обґрунтовані побоювання, враховуючибільш високівитрати на виробництво та мінливість цін на ВРХ і корма.

За даними на 1 липня2012 року, поголів’якорівм’ясного напрямкув США досягло 5,3 млн голів, що на 900 тис. одиниць менше, ніжв 2011 році. Поголів’ям’яснихкорівв Канадідосягло 3,96 млн.голів, що на 3700 одиниць більше, ніж у минулому році. Сильна посухана південних рівнинах США в минуломуроціта поширення посухи на приблизно 80% областей, які пов’язані звиробництвом ВРХ в цьому роцібезумовновплинули на кількість  корів в м’ясномупоголів’ї. З іншого боку, більш сприятливі умовив Канаді(більше 80% м’ясного поголів’я зосереджено впровінціях Альберта, Саскачеван іМанітоба) призвели донезначного, але все ж таки збільшення поголів’я корівм’ясного напрямку в країні.

Поставити запитання