Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 27.09.2021

Світовий банк називає умовою підтримки модернізації ОГТСУ роботу з воднем

Оператор газотранспортної системи (ГТС) України аналізує доцільність запропонованих Світовим банком умов фінансування модернізації компанії, серед яких – можливість роботи з воднем, повідомила директор із взаємодії з держорганами та міжнародними організаціями Ольга Белькова.

“Нас цікавить, як це позначиться на ціні (модернізації)”, – сказала вона на 7-му форумі “Диригенти змін” компанії “Делойт” в Україні, зазначивши, що наразі йдеться про кілька компресорних станцій.

Белькова уточнила агентству “Інтерфакс-Україна”, що йдеться про те, наскільки дорожчим буде обладнання і в цілому модернізація за умови роботи з воднем і наскільки ці капіталовкладення можуть окупитися, враховуючи, що найближчими роками природний газ все одно залишиться ключовим продуктом для ОГТСУ. За її словами, якщо, умовно, йдеться про 5-10% подорожчання, то це може бути прийнятно з урахуванням перспективи, а якщо 50% – то це потребує докладнішого аналізу.

 

ua.interfax.com.ua