Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 22.04.2022

Світовий банк оцінив фізичний збиток України від російського вторгнення у $60 мільярдів

Фізичний збиток будівлям та інфраструктурі України в результаті російського вторгнення досяг приблизно 60 мільярдів доларів і буде зростати в міру продовження бойових дій.

Про це заявив президент Світового банку Девід Малпасс на конференції, присвяченій оцінкам потреб України у фінансовій допомозі, передає Укрінформ з посиланням на Reuters.

За його словами, попередня оцінка витрат на збиток не включає зростаючі економічні витрати від війни для України.

“Звичайно, війна все ще триває, тому ці витрати зростають”, – зауважив Малпасс.

Як повідомляв Укрінформ, за попередніми підрахунками, унаслідок повномасштабного вторгнення рф Україна вже втратила близько $550 млрд і потребує майже $7 млрд щомісячної підтримки, сказав Президент Володимир Зеленський у відеозверненні до учасників на круглого столу Світового банку на підтримку України.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в довгостроковій перспективі відбудова та відновлення України буде коштувати щонайменше 600 млрд дол.

 

www.ukrinform.ua