Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 17.12.2019

Світовий ринок чорних металів – експертка ДП «Держзовнішінформ»

Наприкінці листопада на світовому ринку прокату з чорних металів продовжилася тенденція до зростання цін в сегменті експортних поставок сталевих напівфабрикатів. В сегменті довгомірного металопрокату в тих регіонах, де були найвищі експортні цінові пропозиції, відбулося коригування в бік поточного спадного світового тренду. А в сегменті плоского металопрокату, навпаки, спостерігалося суттєве зростання експортних цін.

Світові ціни на арматуру, експорт, FOB

Загалом цінова ситуація залишається неоднозначною. З одного боку – це скорочення споживання через негативний вплив низької ділової активності в сегменті металевих виробів, з іншого – це подорожчання сировинних матеріалів, що одразу призводить до зростання цін на металеві напівфабрикати.

Світові ціни на г/к рулон, експорт, FOB

 

Більше інформації на  сайті видання «Огляд цін українського та світового товарних ринків» – https://bit.ly/35pquS5

Ознайомитись з переліком послуг відділу досліджень ринків металургії, машинобудування та авіакосмічних технологій за посиланням https://bit.ly/2PsHzVw

 

Тетяна Гуртовенко,

експертка ДП «Держзовнішінформ»