Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 24.12.2019

Світовий ринок сталевого брухту – Держзовнішінформ

На світовому ринку брухту постачальники продовжували пропонувати підвищення ціни своїх пропозицій, тоді як попит здебільшого залишався обмеженим. 

У листопаді ціни на брухт на основних експортних ринках суттєво не зросли порівняно з кінцем жовтня, але незначне коригування все ж відбулось. Тим часом в основних експортних портах спостерігалося накопичення великих обсягів запасів сировинних матеріалів, що, з іншого боку, свідчить про високу доступність матеріалу на ключових ринках. Але, з огляду на сезонність, постачальники анонсують скорочення обсягів заготівель і наполегливо утримують цінові пропозиції на більш високому рівні, тому реальні ціни озвучуються лише в момент переговорів. Наразі попит залишається помірним і залежить від обсягів укладених угод на готовий металопрокат. Найближчим часом за умов зниження торговельної активності в період зимового сезону постачальникам брухту буде все важче втримати поточні ціни, і тому можливе їхнє зменшення.

Більше інформації на  сайті видання «Огляд цін українського та світового товарних ринків» – https://bit.ly/35pquS5

Тетяна Гуртовенко,

експертка ДП «Держзовнішінформ»

 

Ознайомитись з переліком послуг Відділу досліджень ринків металургії, машинобудування та авіакосмічних технологій за посиланням https://bit.ly/2PsHzVw