Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 06.10.2020

Світовий виробник спортивного спорядження відклав до 2021 року будівництво заводу у Вінниці

Австрійська корпорація Head – відомий виробник спортивних товарів – вирішила перенести початок будівництва заводу біля Вінниці на 2021 рік.

Про це йдеться в Огляді стану розбудови мережі індустріальних парків в розрізі регіонів України, який опублікувало Мінекономіки.

В огляді йдеться, що ТОВ “Хед Вінниця” було ініціатором створення індустріального парку “Вінтер Спорт”на площі 25 га.

У компанії Head планують побудувати на території індустріального парку завод з виробництва спорядження для зимових видів спорту, при цьому площа виробничих об’єктів становитиме близько 50 тис. кв. м.

“Компанія Head готова була розпочати будівництво заводу в квітні 2020 року. Проте, компанією HEAD international Holding, GmbH було прийнято рішення про перенесення початку будівництва заводу на 2021 рік. Термін реалізації проєкту – 18 місяців”, – зазначило Мінекономіки в огляді.

Планується, що загальний обсяг інвестицій сягатиме близько 80 млн євро за умови завершення всіх етапів.

“Станом на липень 2020 року ініціатором створення парку вже залучено 2,26 млн гривень”, – додали в Мінекономіки.

Інвестор планує до 2026 року створити 1450 нових робочих місць.