Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 28.01.2022

Синхронізація з ENTSO-E зменшить вплив Росії не енергетичну сферу України – Шмигаль

Синхронізація з європейською мережею передачі електроенергії ENTSO-E дозволить зменшити вплив Росії на енегетичнку систему України.

Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час години запитань до уряду у Верховній Раді, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Україна неухильно дотримується взятих зобов’язань для реалізації повної інтеграції, яка дасть реальну енергонезалежність та можливість відокремитися від енергосистем Російської федерації та Білорусі. Це дозволить зменшити вплив Росії як на енергетичну сферу в середині країни, так і на європейські країни”, – сказав очільник уряду

Крім того, зауважив Прем’єр-міністр, синхронізація матиме позитивний вплив на стійкість української енергосистеми, загальний технологічний рівень експлуатації та посилить ринкове середовище за рахунок збільшення конкуренції на ринку електроенергії.

За словами Шмигаля, наразі Україна виконала майже всі завдання у рамках підготовки до синхронізації.

Як повідомлялося, на лютий 2022 року запланована тестова робота ОЕС України та енергосистеми Молдови в ізольованому режимі, що є одним з етапів інтеграції вітчизняної енергосистеми до ENTSO-E. Синхронізація ОЕС України з ENTSO-E запланована на 2023 рік.

ENTSO-E – європейська мережа операторів системи передачі електроенергії, що об’єднує 43 операторів у 36 країнах Європи.

 

www.ukrinform.ua