Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 12.05.2021

Система автоматичного габаритно-вагового контролю готова до експлуатації, 37 WIM-комплексів уже підключено – Криклій

Міністерство інфраструктури України відзвітувало про готовність до експлуатації системи автоматичного габаритно-вагового контролю (ГВК).

Як зазначається в повідомленні на сайті Мінінфраструктури, станом на 11 травня 37 комплексів зважування в русі (WIM) підключені до Центру обробки даних ГВК “Укртрансбезпеки” та вже передають інформацію про порушення габаритно-вагових норм.

“Але щоб система справді почала працювати та притягувати до відповідальності порушників, потрібне швидке прийняття в другому читанні законопроектів №3742 і №3743, які на законодавчому рівні закріплюють можливість фіксації порушень габаритно-вагових параметрів в автоматичному режимі”, – наголошує міністр інфраструктури Владислав Криклій, якого цитує прес-служба відомства.

За його словами, зазначені законопроекти покликані насамперед заповнити низку законодавчих прогалин, які сьогодні гальмують ефективний габаритно-ваговий контроль, а саме:

– можливість зупиняти автоперевізників тільки з залученням поліції. Натомість пропонується законодавчо закріпити відповідні повноваження за інспекторами Держслужби з безпеки на транспорті;

– численні маніпуляції та корупція, до яких призводить неавтоматичне зважування. Натомість пропонується виключити людський чинник і використовувати автоматизовані комплекси;

– розрахунок розміру штрафу в ручному режимі – замість якого буде впроваджено фіксовані штрафи.

“Після затвердження законодавчих змін ми не обмежуватимемося автоматичними комплексами “Зважування в русі”, яких встановлено вже понад 50. Наша мета – автоматизація усіх комплексів, включно зі стаціонарними ГВК, що вже діють”, – заявив Криклій.

Загалом до кінця поточного року Мінінфраструктури спільно з “Укравтодором” і “Укрінфрапроектом” планує встановити більше ніж 100 WIM-комплексів.

Усі вони будуть підключені до Центру обробки даних ГВК (Weight Control System).

https://ua.interfax.com.ua