Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 01.07.2020

Тарас Качка взяв участь у Конференції з нагоди 30-ї річниці відновлення дипломатичних відносин між Україною та Німеччиною

29 червня у м. Берлін, Німеччина заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Тарас Качка взяв участь у Конференції, яка присвячена 20-й річниці Німецько-українського форуму та 30-й річниці відновлення дипломатичних відносин між Україною та Німеччиною.

У рамках Конференції відбулися панельні дискусії щодо перспектив розвитку діалогу Україна-ЄС та інтенсифікації двостороннього торговельно-економічного співробітництва в умовах сучасних викликів.

У заході взяли участь понад 100 учасників, у тому числі з боку Федерального офісу у закордонних справах, Федерального міністерства продовольства та сільського господарства, Федерального міністерства економіки та енергетики, Уряду Баварії, інших державних структур ФРН.

Довідково

Німеччина є стратегічним партнером України в торговельно-економічній сфері та входить у ТОП-10 країн з найвищими показниками двосторонньої торгівлі.

У 2019 році товарообіг між країнами склав 8,37 млрд дол. США, що на 2,2% більше у порівнянні з 2018 роком. Зокрема, експорт до Німеччини склав 2,38 млрд дол. США (+7,9%), імпорт – 5,99 млрд дол. США (+0,1%).

Джерело: Урядовий портал.