Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 12.07.2023

Тарас Висоцький: Україна розглядає можливість відновлення експорту м’яса та м’ясної продукції до Китаю

Можливість відновлення та налагодження експорту українського мʼяса та мʼясної продукції до Китаю обговорили під час засідання робочої групи з питань розвитку м’ясної галузі під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького.

«Ми спеціально зустрілися з профільним асоціацями та представниками Держпродспоживслужби перед поїздкою української офіційної делегації до Китаю, де обговорюватимуться деталі співпраці в частині експорту нашого м’яса, зокрема свинини. Нам важливо обговорити всі деталі між учасниками ринку, щоб це питання було вирішено результативно», – сказав Тарас Висоцький.

Для українських експортерів м’яса птиці, яловичини та свинини Китай є одним із найпривабливіших ринків. Цьому в підтвердження є той факт, що найбільша кількість заявок наших експортерів мʼяса на сьогоднішній день стосуються саме китайського ринку. Через ковід, війну співпраця в частині експорту яловичини була призупинена. Нині відбувається певне потепління в торговельних відносинах між Україною та Китаєм і список наших експортерів яловичини, свинини продовжує розширюватися. Також в порядку денному стоїть питання і щодо експорту м’яса птиці.

Наразі відбувся обмін щодо ключових питань із китайською митницею для підготовки двосторонніх зустрічей між країнами, які відбудуться найближчим часом.

minagro.gov.ua