Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 14.11.2019

Техно-гігант  Google вийшов на ринок фінансових послуг

Компанія Google готується запропонувати користувачам можливість відкривати банківські рахунки, повідомляє The Wall Street Journal.

Партнерами проекту під назвою Cashe стануть великий фінансовий агломерат Citigroup Inc. і кредитний кооператив Стенфордського університету, але пізніше до проекту зможуть приєднатися й інші банки.

Партнери Google забезпечуватимкть інфраструктуру і контроль за операціями.

«Якщо ми можемо допомогти людям вирішувати більше завдань онлайн, це добре для інтернету, і це добре для нас», – зазначив топ-менеджер компанії Цезар Сенгупта.

Користувачі нового сервісу будуть отримувати доступ до свого рахунку через сервіс Google Pay. У компанії підкреслюють, що не будуть ділитися даними банківського сервісу з рекламодавцями.

Google виявився останнім техно-гігантом, який вирішив зайнятися наданням фінансових послуг. Компанія Apple вже запустила власну кредитну карту, Facebook займається розробкою власної криптовалюта Libra, a також запустила власну платіжну систему, Amazon веде переговори з банками про відкриття рахунків для користувачів.