Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 20.04.2021

Торгово-промислова палата Алжиру зацікавлена у розвитку ділової співпраці з Україною

18 квітня  у ТПП АНДР відбулась зустріч посла України в Алжирі Максима Субха із Генеральним директором Торгово-промислової Палати Алжиру пані Вагібою Беглюль.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

У ході розмови сторони наголосили на важливості подальшого поглиблення ділових контактів між Україною та Алжиром, враховуючи значний потенціал співпраці, а також наявні перспективи для його розвитку.

Зі свого боку посол підкреслив зацікавленість української сторони у розширенні географії експорту вітчизняної продукції на Африканському континенті. У цьому контексті Посол відзначив важливість Алжиру, як одного з найбільших торговельно-економічних партнерів України в Африці, а також як можливих «воріт» для подальшого просування товарів українського походження до країн Сахельського регіону.

У цьому зв’язку було домовлено провести найближчим часом декілька важливих заходів торговельно-економічного характеру, які сприятимуть активізації бізнесових контактів між українськими та алжирськими урядовими і діловими колами.

Agravery.com