Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 17.06.2021

Традиційного зниження цін на сири в Україні не прогнозують

Торгівля сирами в Україні поки ще активна. Відчутне сезонне зниження попиту відкладається на липень.

Схоже, в цьому році не буде і традиційного зниження цін на сир, надто висока собівартість виробництва. Але інструменти «промо» будуть використовуватися частіше.

Після деякого зниження стабілізувалася і експортна ціна на сирний продукт. У тому числі й через низькі ціни, експорт сирних продуктів зменшується. У травні товару продали на 20% менше, ніж у квітні (1,5 тис. тонн). Ще більш скромним буде показник в червні.

Експорт плавленого сирного продукту в Ірак перестав рости. У травні поставки зменшилися на третину, до 550 тонн. А ось продаж справжнього напівтвердого сиру навіть трохи зросли. У травні вивезли 400 тонн.

Вже пару місяців не росте імпорт сиру. Це радує. Минулого місяця завезли трохи більше 3 тис. тонн сичужних сирів, в тому числі 1,7 тис. тонн твердих і напівтвердих. У поставках, як і раніше, переважають польські сири (45%).

Цього року імпорт плавленого сиру активніше, ніж в минулому, незважаючи на підвищені ціни на нього в Європі.

 

agronews.ua