Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 20.03.2022

Третина української економіки наразі не функціонує – глава Мінфіну

За попередніми даними, в Україні наразі не функціонує третина економіки.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це заявив міністр фінансів України Сергій Марченко в ефірі всеукраїнського телемарафону.

“Ми робимо свою статистику, спираючись на дані, які є в податковій. Згідно з нашими попередніми розрахунками, які ми маємо по сплаті податків, близько 30% економіки зараз або не працює, або тимчасово не працює”, – розповів він.

Марченко пояснив, що ці розрахунки є попередніми і базуються на даних про сплату податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. За словами міністра, більш точна інформація буде при розрахунках за певний проміжок часу.

Як повідомляв Укрінформ, за даними Міністерства економіки, у населених пунктах, де ведуться бозпосередні бойові дії, 75% бізнесу зупинили свою роботу.

Схожі дані наводить НБУ. За даними проведеного Нацбанком бліц-опитування, майже 30% підприємств повністю зупинили роботу через агресію рф, 45% – скоротили виробництво.

МВФ прогнозує падіння національного ВВП України у 2022 році на 10% за умови, що бойові дії завершаться найближчим часом. Якщо ж війна триватиме довше — втрати сягнуть 25-35% ВВП.

 

www.ukrinform.ua