Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 24.09.2019

Трудові книжки будуть скасовані

Міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет на своїй сторінці у Facebook заявив, що починається процедура поступового знищення паперових процесів в державних органах.

Міністр запропонував наступні зміни:

  • Заборонити використання паперових документів під час прийняття на роботу. Це повʼязано із бажанням «прищеплювати» цифрову грамотність державним службовцям.
  • Позбавитись копій дипломів і паспортів, відомості про які є в електронних реєстрах.
  • Перестати використовувати паперові трудові книжки. «Трудові книжки мають нарешті піти в історію. Це оцінить і бізнес», — зауважив Міністр.
  • Запровадити цифровий кадровий документообіг (у тому числі все, що стосується відпусток, відряджень, звільнень, конкурсу тощо).
  • Перевести паперові архіви в електронний вигляд і оцифрувати документи з особового складу. Міністр зазначив, що «Закони, що зобов’язують зберігати паперові справи 75 років, мають залишитися в минулому сторіччі».
  • Створити консолідований державний реєстр державних службовців. Сьогодні вказана інформація зберігається (переважно у паперовому вигляді) у різних державних органах.

Згідно даних Міністра, щороку держава витрачає до 100 млн. грн на паперову канцелярію, яка повʼязана із кадровими документами. Очікується, що зазначені зміни можна буде реалізувати протягом 9 місяців.