Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 21.02.2017

Ціни на нафту на світовому ринку демонструють різнонаправлену динаміку

У першій половині лютого поточного року дія суперечливих факторів формувала котирування на нафту сорту Brent біля позначки 55 дол. США/бар.

З одного боку, підтримку цінам на світовому ринку надавали дані про скорочення обсягів видобутку нафти в першій половині 2017 р. у рамках домовленостей країн ОПЕК і низки нафтовидобувних країн, що не входять до картелю, а також розширення санкцій США проти Ірану. Санкції було впроваджено 6.02.2017 щодо 12 компаній і 13 чиновників, які, на думку керівництва США, пов’язані зі створенням нових балістичних ракет. Причиною став запуск балістичної ракети. Ці обставини можуть призвести до загострення відносин між двома країнами, що в майбутньому, швидше за все, спричинить обмеження обсягів експорту іранської нафти.

З іншого боку, тиск на нафтові котирування чинили дані про збільшення кількості працюючих бурових установок у США до максимального значення за рік.

Комерційні запаси нафти, бензину та дистилятів також продовжують зростати. Додатково на нафтові котирування впливають побоювання учасників ринку щодо можливого зниження попиту на нафту з боку Китаю. На тлі значного профіциту нафтопродуктів у країні з лютого почалися планові ремонти на найбільших НПЗ, а також скорочені квоти на імпорт нафти для міні-НПЗ порівняно з минулим роком.