Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 08.04.2022

Ціна кукурудзи падає в очікування звіту експертів USDA

Котирування кукурудзи показали незначне просідання через обережність учасників ринку напередодні виходу нового звіту експертів USDA. Про це написали аналітики Barva Invest у Telegram-каналі.

Травневий ф’ючерс на американську кукурудзу знизився на $0.01/бу, а на чорноморську на $0.5/т.

Темпи імпорту кукурудзи в ЄС з початку сезону склали 12.2 млн тонн і практично відповідають минулорічній динаміці.«Нові експортні продажі кукурудзи з США за тиждень склали 927.6 тис. тонн. Аташе USDA у Китаї прогнозує імпорт кукурудзи Піднебесною у 2022/2023 МР на рівні 20 млн тонн. За оновленою оцінкою CONAB виробництво кукурудзи у Бразилії складе 115.6 млн тонн, що на 3 млн тонн вище за попередні прогнози», — зазначили аналітики.

Попит на кукурудзу на українському ринку практично відсутній через обмежені експортні можливості та перевантажену логістику.

Котирування пшениці на Чикаго показали зниження, оскільки ринок сприйняв опади в деяких регіонах вирощування як можливість для покращення стану посівів. Травневий ф’ючерс на американську пшеницю знизився на $0.18/бу. Ціна на європейську  пшеницю знизилась на €0.25/т, а на чорноморську на $1/т.

«USDA відзвітувало про тижневі експортні продажі пшениці на рівні 379 тис. т, що збіглося з очікуваннями ринку. Місцеві аналітики очікують на зниження посівних площ пшениці в Аргентині під урожай наступного сезону через значне зростання собівартості», — зазначається у повідомленні.

Тиск на внутрішні ціни на українському ринку посилюється після перенасичення переробних підприємств на фоні активної пропозиції.

 

kurkul.com