Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 24.03.2021

Ціна на електроенергію для населення з 1 квітня залишиться на рівні 1,68 грн за кВт-год – прем’єр

Кабінет Міністрів України на засіданні в середу ухвалив рішення зберегти тариф на електроенергію для населення на нинішньому рівні 1,68 грн/кВт-год, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Сьогодні ми ухвалюємо рішення про те, що ціна на електроенергію для українців залишається без змін, тобто 1,68 грн за кіловат-годину. Державна компанія “Енергоатом” продовжує постачати електроенергію для людей за пільговою ціною”, – сказав прем’єр під час засідання.

Водночас, за словами Шмигаля, уряд дав змогу “Енергоатому” повноцінно працювати на вільному конкурентному ринку, що забезпечить компанію необхідними коштами для проведення ремонтів і виконання програм із модернізації та безпечного функціонування атомних електростанцій.

Як повідомлялося, уряд у грудні 2020 року продовжив режим спецзобов’язань на оптовому ринку електричної енергії до 31 березня 2021 року скасувавши раніше чинний пільговий тариф для населення на перші 100 кВт-год електроенергії на місяць у розмірі 0,9 грн/кВт-год.

Уряд також встановив ціну продажу НАЕК “Енергоатом” електроенергії ДП “Гарантований покупець” у межах спецзобов’язань для забезпечення населення в розмірі 150 грн/МВт-год, для ПрАТ “Укргідроенерго” залишив на колишньому рівні – 10 грн/МВт-год.

 

ua.interfax.com.ua