Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 03.10.2023

Ціна на нафту Brent опустилася нижче за $90 за барель

Ціни на нафту еталонних марок знижуються вранці у вівторок після падіння до мінімумів за три тижні напередодні.

Ціна грудневих ф’ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:17 за київським часом склала $89,74 за барель, що на $0,97 (1,07%) нижче за показник на закриття попередньої сесії. У понеділок ці контракти здешевшали на $1,49 (1,6%) – до $90,71 за барель.

Котирування ф’ючерсів на нафту WTI на листопад на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) на вказаний час знизилися на $0,74 (0,83%) і становили $88,08 за барель. За підсумками минулої сесії вони впали на $1,97 (2,2%) – до $88,82 за барель.

Головним негативним чинником для сировинних ринків у понеділок стало зміцнення долара на новинах про те, що уряд США зміг уникнути шатдауну, а також на побоювання нових підвищень ставки Федрезерву. Індекс ICE, який розраховується й показує динаміку долара щодо шести основних світових валют, перебуває на максимумі з минулого листопада.

«Зниження цін на нафту дуже слабко пов’язане з фундаментальними показниками і викликане зростанням прибутковості держоблігацій США й зміцненням долара, – написав Уоррен Паттерсон з ING. – Я думаю, що котирування мають потенціал до подальшого зростання».

Нафта активно росла влітку і досі отримує підтримку за рахунок побоювань щодо пропозиції палива на світовому ринку, зазначив старший ринковий стратег SIA Wealth Management Колін Чешинський. «Водночас із технічного погляду нафту перекуплено, і, здається, починається фаза корекції», – додав він.

Увагу інвесторів зараз спрямовано на засідання міністерського моніторингового комітету ОПЕК+ (JMMC), яке відбудеться у середу.

 

enkorr.ua