ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 04.05.2022

Ціна пшениці на внутрішньому ринку України становить 6000-7400 грн/т

Станом на 3 травня ціна пшениці із вмістом білка 11,5% знаходилася у діапазоні 6000-7400 грн/т на умовах поставки СРТ.

Котирування американської пшениці знижуються, у той час як на європейську та чорноморську — зростають. Про це повідомили аналітики Barva Invest на своєму каналі у Telegram.

Як зазначається, липневий контракт пшениці на Чикаго (ZWN2) складає 10,55 $/бу, на Euronext (вересень) — 380 €/т, Black Sea (липень) — 365,7 $/т, внутрішній український ринок (СРТ 11,5%) – 6000-7400 грн/т.

«Ціни на американську пшеницю показали різке зниження на тлі появи довгоочікуваних опадів у основних регіонах вирощування озимої пшениці в США. Тим часом ціни на європейську пшеницю продовжують активне зростання. Липневий ф’ючерс на американську пшеницю знизився на 0,30 $/бу. Ціна на європейську пшеницю зросла на 5 €/т, а на чорноморську — на 3 $/т», — зазначають експерти.

Водночас липневий контракт кукурудзи на Чикаго склав 8.13 $/бу, Black Sea — 342,5 $/т Спот, Ізов (DAT) — 240 $/т.

«Котирування американської кукурудзи знаходяться на рекордно високих рівнях, продовжуючи отримувати підтримку від посушливих погодних умов у Бразилії та повільного старту посіву в США. Липневий ф’ючерс на американську кукурудзу за підсумками торгів минулого тижня не змінився, а на чорноморську зріс на 0,75 $/т. Ціни на українську кукурудзу залишились без змін», — додали експерти.

Agravery.com