Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 17.09.2021

Ціни на г/к прокат у портах Чорного моря падають третій тиждень поспіль

Ціни на сляби показують негативну динаміку з середини травня

Ціни на гарячекатаний рулон у портах Чорного моря за минулий тиждень (з 3 по 10 вересня) впали з $880-900/т до $830-900/т. Про це повідомляє Kallanish Commodities.

Таким чином, негативна динаміка на ринку прокату спостерігається вже п’ятий тиждень поспіль. Останнє зростання було зафіксовано на тижні з 30 липня по 6 серпня (з $900-940/т до $930-950/т). Не змінюється ситуація й на поточному тижні.

Вартість г/к прокату в портах Чорного моря знижується на фоні падіння попиту. Головним фактором, що стримує торговельну активність, є невизначеність щодо подальшої перспективи цін.

Покупці не ризикують купувати продукцію, оскільки очікують більшого зниження вартості рулонів. Попит з боку Європи досі низький, хоча покупці Далекого Сходу починають виявляти активність.

Вартість слябів з портів Чорного моря демонструє схожу тенденцію. Минулого тижня вартість продукції знизилася на $ 20 в порівнянні з попереднім тижнем – до $720-740/т. Останнього разу ціна демонструвала зростання ще в травні, коли сягнула пікового показника цього року – $950-960/т. Після цього вартість продукції знижувалася майже щотижня.

Така динаміка пояснюється зниженням цінових пропозицій від постачальників з країн СНД. Крім того, на ринок слябів негативно впливає ослаблення настроїв у сегменті плоского прокату та зниження вартості руди.

Деякі джерела очікують, що ціна на сляби до кінця року сягне $700/т FOB.

Нагадаємо, раніше GMK Center писав про фактори зниження цін на г/к прокат в портах Чорного моря за тиждень з 27 серпня по 3 вересня. Основною причиною зниження вартості прокату називають неоднозначні настрої, що змушує багатьох учасників ринку скорочувати закупівлі.

 

gmk.center