Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 28.04.2023

Ціни на імпортний КАС найближчими тижнями знизяться – аналітики

КАС ще досить активно закуповується споживачами й наразі цей продукт є найпопулярнішим азотним добривом. Основний сезон по селітрі вже пройшов, а карбамід став менш цікавим через його завищену ціну.

Про це розповіли аналітики Barva Invest, пише Latifundist.com.

«Попит триматиметься на високому рівні як мінімум до початку травня, а далі хоч і піде на спад, однак КАС ще купуватимуть для підживлення, особливо якщо погодні умови будуть досить сприятливими», — йдеться у звіті.

Ціни на КАС:

  • Рекомендована ціна на КАС-32 від OSTCHEM залишилась на рівні 19 000 грн/т, СРТ.
  • Ціни на КАС-32 та КАС-28 виробництва ДніпроАзоту знизились до 19 тис. грн/т та 17,5 тис. грн/т на заводі. Наразі товар досить активно напрацьовується на Черкаському «Азоті», який в березні випустив близько 52 тис. т КАС. Далі йде Гросдорф, який виробив майже 28 тис. т продукту. «ДніпроАзот» наразі пропонує значно менші об’єми.
  • Гросдорф пропонує марку та КАС-30 + 1S та КАС-26 + 4S, ціни на які складають 18,5 тис. грн/т та 15,5 тис. грн/т із заводу. Перша марка пропонується для поставок з 1 травня.
  • Імпорт продовжує постачатися у відносно невеликій кількості, а ціни скоротилися до рівня українських. Туркменську КАС-32 можна придбати по 18,5 тис. грн/т, FCA Сарата.

За прогнозами аналітиків, попит на КАС залишатиметься досить високим найближчими тижнями.

«Імпорт і надалі надходитиме в Україну, а ціни будуть нижчими завдяки падінню світових цін. Скорочення цін на карбамід і селітру дасть змогу «неіндустріальним» виробникам знижувати ціни на КАС, які будуть змушені йти на поступки, щоб розпродати товар перед міжсезонням», — зазначили аналітики.

 

kurkul.com