Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 11.05.2021

Ціни на кукурудзу знизились в очікуванні оновленого звіту USDA

В понеділок, ціни на кукурудзу, вперше після тривалого зростання показали незначне зниження в очікуванні оновлення звіту USDA і на фоні високих темпів посівної та покращення погодних умов в основних регіонах вирощування в США. Повідомляють аналітики Barva Invest у Telegram.

Так, ціни на липневий ф’ючерс на кукурудзу на Чиказькій біржі знизились на 0,21 $/бу, а червневий контракт на чорноморську кукурудзу знизився на 4,75 $/т. Водночас підтримку цінам на кукурудзу продовжує давати негативна ситуація з погодними очікуваннями щодо другого урожаю в Бразилії.

«Темпи торгової активності на світовому ринку залишаються високими. Південна Корея оголосила про плани закупити 69 тис. тонн кукурудзи, а Китай активно погоджує закупівлю американського зерна нового урожаю. Український ринок повторював рух на Чикаго і в п’ятницю ціни зросли до 288$/т на старий врожай», – зазначили аналітики.

 

kurkul.com