Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 19.01.2022

Ціни на нафту оновили максимуми з 2014 року

Ціни на нафту продовжують зростати в середу, 19 січня, оновлюючи максимуми з 2014 року, через перебої з поставками в Туреччині та тривожні геополітичні проблеми у РФ і Об’єднаних Арабських Еміратах.

Як повідомляє Укрінформ, про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Вартість бареля березневої нафти Brent станом на 9:15 за київським часом сягнула $87,90 (+0,45%). Барель лютневої нафти WTI торгувався за $85,31 (+0,57%). Попередні торги за еталонами завершилися на рівні $87,51 і $84,83 відповідно.

Турецький державний оператор трубопроводу Botas заявив у вівторок, що перекрив потоки нафти трубопроводом Кіркук – Джейхан після вибуху в системі. Причина вибуху невідома. Нафта цим трубопроводом надходить з Іраку – другого за величиною виробника в Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК), до турецького порту Джейхан, для експорту.

Геополітичні проблеми Росії – другого за величиною виробника нафти у світі, та ОАЕ – третього за величиною виробника нафти в ОПЕК, посилюють проблеми з постачанням.

ОАЕ пізно ввечері у вівторок скликали засідання Ради безпеки ООН, щоб засудити напад на Абу-Дабі у понеділок з боку єменського руху хуситів, які загрожують подальшими нападами.

Тим часом російські війська вишикувалися на кордоні з Україною, а Білий дім називає цю кризу вкрай небезпечною і заявляє, що РФ може розпочати вторгнення у будь-який момент.

Представники ОПЕК повідомили агенції “Рейтер”, що зростання цін на нафту може тривати впродовж найближчих кількох місяців, оскільки попит відновлюється, а можливості ОПЕК+ щодо збільшення пропозиції обмежені.

 

www.ukrinform.ua