Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 23.06.2022

Ціни на нафту продовжують падати, Brent нижче від $110 за барель

Ціни на нафту продовжують знижуватися на тлі побоювань глобального економічного спаду, що посилилися після заяв голови Федеральної резервної системи (ФРС) Джерома Пауелла.

Пауелл, який виступав напередодні в банківському комітеті Сенату, повідомив, що боротьба Федрезерву з високою інфляцією вимагатиме підняття ставок, достатньо високого для того, щоб спровокувати рецесію в економіці США.

«Економічний спад несе в собі ризики для попиту на нафту, і це має зняти проблему нестачі пропозиції на ринку», — зазначає аналітик із сировинного сектору ING Groep NV у Сінгапурі Уоррен Паттерсон. «Ми вже бачимо, що прогнози експертів щодо попиту знижуються», — наводить слова експерта агентство Bloomberg.

Вартість серпневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:15 кск у четвер становить $109,83 за барель, що на $1,91 (1,71%) нижче за ціну на закриття попередньої сесії. За підсумками торгів у середу ці контракти здешевшали на $2,91 (2,5%), до $111,74 за барель, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Ціна ф’ючерсів на нафту WTI на серпень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) становить на цей час $104,1 за барель, що на $2,09 (1,97%) нижче за підсумкове значення попередньої сесії. На час закриття ринку в середу вартість цих контрактів зменшилася на $3,33 (3%), до $106,19 за барель.

Консенсусу серед аналітиків щодо перспектив попиту на нафту наразі немає. Так, експерти Goldman Sachs зазначають, що попит, як і раніше, перевищує пропозицію, і Федрезерв «не може друкувати сировинних товарів». Citi при цьому прогнозує падіння попиту до кінця поточного року і наступного року.

Дані Американського інституту нафти (API), опубліковані в середу, показали зростання запасів нафти в США за тиждень, що завершився 17 червня, на 5,607 млн барелів.

Офіційні дані про резерви буде оприлюднено Міністерством енергетики США у четвер о 18:00 кск. Експерти, опитані S&P Global Insights, в середньому прогнозують зниження запасів нафти минулого тижня на 3,7 млн барелів, підвищення запасів бензину — на 500 тис. барелів, дистилятів — на 600 тис. барелів.

 

enkorr.ua