ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 14.07.2023

Ціни на нафту стабілізувалися після стрибка до квітневих максимумів

Ціни на нафту стабільні на торгах у п’ятницю, але завершують тиждень зростанням.

Підтримка ринку надає інформацію про поступове скорочення видобутку на великому лівійському родовищі Ель-Шарара через протести. Крім того, джерела Bloomberg повідомляють про закриття нафтового терміналу в Нігерії через технічні проблеми.

Вартість вересневих ф’ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8:20 за київським часом у п’ятницю становить $81,4 за барель, що на $0,04 (0,05%) вище за ціну на закриття попередньої сесії. У четвер ці контракти подорожчали на $1,25 (1,6%) — до $81,36 за барель.

Ціна ф’ючерсів на нафту WTI на серпень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) зросла на $0,08 (0,1%) — до $76,97 за барель. Напередодні вартість цих контрактів збільшилася на $1,14 (1,5%) — до $76,89 за барель.

Як Brent, так і WTI завершили торги у четвер на максимумах з кінця квітня.

Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) очікує, що попит на нафту 2023 року зросте на 2,23 млн барелів на добу (б/д) — до рекордних 102,1 млн б/д, йдеться в опублікованій у четвер доповіді. Водночас пропозиція на ринку, ймовірно, зменшиться в другій половині цього року внаслідок скорочення видобутку Саудівською Аравією і росією.

 

enkorr.ua