Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 20.09.2019

Ціни на нафту цього тижня показали максимальне зростання за останні місяці

Ціни на нафту в п’ятницю ростуть після посилення напруженості на Близькому Сході. Цього тижня нафтові котирування зросли більш як на 7%, що стало найбільшим показником за останні місяці.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланям на дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Листопадові ф’ючерси на нафту марки Brent подорожчали на 0,31 USD (0,48%) – до 64,71 USD за барель. Котирування жовтневого контракту на нафту WTI зросли на 0,57 USD (0,98%) – до 58,70 USD за барель.

Очолювана Саудівською Аравією коаліція 20 вересня почала військову операцію на північ від портового міста Ємен у Ходейді. В результаті, за повідомленнями Ер-Ріяда, було знищено чотири майданчики, з яких здійснювався запуск безпілотників, які атакували в минулі вихідні об’єкти державної нафтової компанії Saudi Aramco.

Після суботніх атак, відповідальність за які взяли на себе єменські повстанці-хусити, видобуток нафти в Саудівській Аравії скоротився приблизно вдвічі. Саудівський міністр енергетики пообіцяв відновити видобуток до кінця цього місяця і довести його до 12 млн бар/добу до кінця листопада.

Водночас у Сполучених Штатах злива, викликана тропічним штормом Імельда, змусила великий нафтопереробний завод скоротити видобуток і закрити ключовий нафтопровід, термінали і судновий канал у Техасі.