Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 29.06.2023

Ціни на ринку свинини стабілізувались

Середньозважена ціна закупівлі свиней забійних кондицій у кінці червня додала 1%, проте позитивна динаміка не була повсюдною.

Про це говориться у повідомленні асоціації «Свинарі України».

Зазначається, що торги попереднього тижня завершилися незначним позитивним коливанням цін на живець свиней забійних кондицій. Так, у центрі, на заході та півдні оператори товарні партії закуповували на 1-2 грн/кг дорожче, ніж тижнем раніше, тоді як на сході ціни закупівлі залишилися на досягнутому рівні: у західних регіонах цього тижня ціни коливаються в межах 81-82 грн/кг, у центрі тяжіють до 84 грн/кг, а на сході фіксують максимальну цінову позначку на рівні 85 грн/кг. Середньозважена ціна закупівлі становить 82,8 грн/кг, що на 1% вище, ніж тижнем раніше.

«Хоча представники м’ясопереробки наразі не спостерігають надмірної торговельної активності, а деякі нарікають на деяке її послаблення, більшість операторів констатує відносно сталий попит і планомірний перебіг реалізації. Водночас профіциту товарної свинини наразі переважно не спостерігають, відзначаючи, що докупити додаткові обсяги після завершення торгів у більшості регіонів складно. Тож загалом заготівельники вважають, що попит і пропозиція свинини наразі відносно збалансовані, а конкретних передумов для послаблення цін закупівлі нині не бачать», — підсумували в асоціації.

 

agroportal.ua