Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 14.06.2022

Ціни на сталь у Європі падають на фоні сповільнення економіки

Базові ціни гарячекатаного рулону впали майже на третину в порівнянні з березневим рекордом

Ціни на сталь у Європі знижуються на фоні сповільнення економіки та попиту на продукцію, запаси якої були поповнені після вторгнення Росії на територію України. Про це повідомляє Bloomberg.

Гарячекатаний рулон впав у ціні майже на третину з моменту досягнення рекордних значень у березні. Наразі котирування торгуються нижче за €1 тис./т вперше з лютого.

Котирування сталевого прокату знижуються на фоні сповільнення економіки Європи через більш високі ціни на сировину та зростання інфляції, яка скорочує споживання в галузі. Крім того, фабрики та склади поповнили свої запаси після вторгнення Росії в Україну через побоювання щодо перебоїв поставок, що зменшило потребу закуповувати продукцію за високими цінами.

Подальше падіння цін може знизити прибуток сталеливарних компаній, які отримали непередбачений прибуток від сировинного буму, що розпочався в умовах пандемії у 2021 році.

За прогнозами Метью Уоткінса, головного аналітика CRU Group, ціни на гарячекатаний рулон впадуть ще на €100-150/т протягом найближчих двох місяців на фоні сезонно слабкого літнього попиту. При цьому котирування залишаться на рівні, який є набагато вищим, ніж у попередні 10 років, коли вартість прокату нерідко перевищувала €600/т.

Як повідомляв GMK Center, світові ціни на металобрухт знижуються вже десятий тиждень поспіль через відсутність активності покупців в умовах низького попиту на готову сталь. Станом на 6 червня котирування брухту марки HMS 1/2 на ринку Туреччини становили $430-435/т, знизившись на $15 у порівнянні з попереднім тижнем.

 

gmk.center